זכיתם במחיר למשתכן? כך תוכלו לעצב את הדירה לפי טעמכם בחסכון ובקלות

כן, אני רוצה עיצוב אישי לבית החדש שלי!

תודה על פנייתכם! אהיה בקשר בזמנים שביקשתם

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

חתמתם או חושבים כבר לחתום על החוזה? קיבלתם לוחות זמנים, חוברות ותרשימים? מרגישים מבולבלים מכל המידע שהקבלן המטיר עליכם? מודאגים מההוצאות? 

 


יש פתרון פשוט! יש מי שמוותרים על כאב הראש ולוקחים מעצבת מנוסה ובקיאה שתלווה אותם בתהליך, ותתמודד עבורם מול כל המכשולים והקשיים, ואצליהם התהליך עובר ובקלות ואפילו בהנאה.

 

 

כמעצבת פנים בעלת נסיון של למעלה מעשור, עם תואר בעיצוב מאוניברסיטת סיינט מרטין שבלונדון, ועם מוניטין רב אוכל לסייע לכם לעבור את התהליך בקלות, עם מסגרת תקציבית ברורה וללא חריגות. והכי חשוב - הבית שלכם יהיה יפיפה, מוקפד ומתוכנן ברמה הטובה ביותר.

 

 

איך זה עובד?

 

אנחנו נפגשים

בשלב ראשון אני מקבלת מכם את תכניות הקבלן, ואנחנו דנים בלוחות הזמנים, בתקציב, ובטעם שלכם, אם צריך נפגשים עוד כמה פעמים, עד שאנחנו "באותו הראש".

 

ואז אני מפעילה את כשרוני וכישוריי

ומתכננת לכם את הבית. אני עובדת עם תכניות הקבלן, עושה שינויים היכן שצריך, ולפי רצונותיכם ותקציביכם, ומוסיפה מדמיוני ונסיוני, על מנת שהבית שלכם יהיה מושלם. 

 

לאחר מכן באות ההדמיות

ובעזרתם אני מכוונת אתכם לסגנון העיצובי של הבית. צבעים, חומרים ועוד, שיעזרו לכם לקבל תמונה ברורה יותר לאן פנינו מועדות.

 

אנחנו בוחרים מטבחים, אריחים ודלתות

אני הולכת אתכם לחנויות, אנחנו בוחרים צבעים, חומרים, חיפויים וכל מה שנדרש כדי שהכל יתאים ושהבית ידבר בשפה עיצובית אחידה ומרשימה שמתאימה לסגנון ולצרכים שלכם. אני עוברת אתכם על התכניות וההצעות, ודואגת שהכל יהיה מובן.

 

אני בקשר מתמיד עם נציגי הקבלן

ודואגת שהכל יהיה מוכן בזמן, שלא תשלמו קנסות, ופותרת בעיות בשטח ועונה על שאלות, כדי שאתם תוכלו להמשיך ביום יום שלכם עם כמה שפחות ריצות.

 

אני דואגת גם לפקח על עבודת הקבלן

אני מגיעה בכל שלב, ורואה שהתכניות בוצעו, ומוציאה לכם דו"ח מסודר עם הערות , הארות ותובנות.

 

ואז אנחנו הולכים לעצב

אנחנו בוחרים תאורה, ריהוט, וילונות ומאתרים קבלן גבס אם צריך, נגר אם רוצים ועוד. כי לבית יש הרבה פרטים, ואני יודעת גם להמליץ לכם על הספקים הכי טובים, שמתאימים לסגנון ולכיס. 

 

והכי חשוב - אני מבקרת על התקציב

אני דואגת שכל פרט יהיה חלק מהתקציב שהגדרתם, ומזהירה אתכם מפני חריגות. הכל ידוע מראש, הכל במסגרת, כולל המזגן, המיקרו, איש הגבס, ואפילו ההכנה למערכת הקולנוע הביתית.... כי אחרי שהגדרנו את הכל ביחד, אני גם שומרת עליכם שלא תלכו לאיבוד.

 

 

הכל מתוכן, קל וברור, כי אני דואגת שזה מה שיהיה.

 

עיצוב דירה מקבלן לא חייב להיות מבצע ההתשה שלכם. זה יכול להיות הכיף שלכם.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום על מנת לקבוע פגישה לקבלת הצעת מחיר. אם כבר קניתם את הדירה ויש לכם כבר לו"ז צפוף, אל תחכו! חשוב להתחיל מוקדם כדי לעמוד בלו"ז הקבלן.

איריס כדורי ריזנבך, טלפון 054-4609076, מייל Iris@IrisKRDesign.co.il

Iris11.jpg